Elektrosmog a jeho zdroje

Aj naša moderná veda potvrdila, že všetko vo vesmíre, od vzduchu, nerastov, cez rôzne predmety, až po živé organizmy je vlastne istý typ energie, ktorá sa skladá z rôznych elektromagnetických frekvencií.

Bilióny buniek v ľudskom tele navzájom medzi sebou komunikujú prostredníctvom nízko frekvenčných elektromagnetických signálov, ktoré sú následne formované do fyziologických a biochemických procesov v tele, ktoré zabezpečujú bezproblémové a zdravé fungovanie ľudského tela. Z toho logicky vyplýva, že ak je telo vystavené negatívnemu elektromagnetickému žiareniu (DOR energii), komunikácia na elementárnej bunkovej úrovni je narušená, v horšom prípade prerušená a v tele vzniká nerovnováha, ktorá sa navonok prejaví ako choroba.

Pojem elektrosmog v sebe zahŕňa všetko neprirodzené negatívne elektromagnetické žiarenie, ktorého zdrojom sú všetky elektrické a elektronické prístroje. Do tejto kategórie patria najmä radarové systémy – meteorologické radary(u nás ide hlavne o rádiolokátory na Malom Javorníku v Malých Karpatoch pri Bratislave a na Kojšovej holi vo Volovských vrchoch, blízko Gelnice), TV a rozhlasové vysielače, WIFI vysielače, vojenské zariadenia, elektrárne, elektrické vedenie, nemocnice, jadrové zdroje, domáca elektronika (počítače, televízory, chladničky, mikrovlnky, atď.), telefóny, mobilné telefóny,  žiarivky,  katódové obrazovky, klimatizácie, zariadenie s bezdrôtovou komunikačnou technológiou (WIFI, bluetooth), atď.

V posledných dvadsiatich až tridsiatich rokoch sú ľudia, hlavne tí, ktorí žijú vo veľkých mestách, vystavení neprestajne veľkému množstvu elektrosmogu, čo sa prejavuje chronickými bolesťami hlavy, poruchami spánku, srdcovou arytmiou, infarktmi, depresiami, reumatickými bolesťami a ďalšími tzv. civilizačnými chorobami. Tento problém bol urýchlený prudkým rastom hlavne bezdrôtových technológii, ako sú vysielače pre mobilné telefóny, Wi-Fi, či Bluetooth.

risikohandy140_v-galleryDnes napríklad vieme, že narušenie melatonínu (hormón, pre mnohých prameň mladosti, zdravia, účinný proti predčasnému starnutiu, či rakovine a nespavosti) prebieha na frekvenciách, ktoré sú len mierne vyššie ako typické frekvencie v bežnej domácnosti asi 50 hertzov (Hz) (napr. v Európe a Austrálii), alebo 60 Hz (napr. v USA). Kto spí vedľa mobilného, sústavne sa vystavuje elektromagnetickému žiareniu, ktoré je dostatočné na potlačenie nočnej produkcie melatonínu, ktorá je desaťkrát vyššia ako cez deň. Znížená hladina melatonínu v tele spôsobuje rakovinu prsníka, alebo rakovinu prostaty, hrubého čreva, rakoviny vaječníkov a leukémie u detí. V našom e-shope Vám ponúkame aj orgonity na mobil, ktoré znižujú vyžarovanie elektrosmogu z mobilov.

 

Ako bojovať s elektrosmogom?

 

Ťažko môžeme očakávať, že ľudia húfne prestanú používať elektrické a elektronické prístroje, alebo, že sa odsťahujú z miest, kde je obrovská koncentrácia elektrosmogu, aj napriek tomu, že to ohrozuje ich, aj budúce generácie. No každý z nás nesie zodpovednosť za to, aby podľa možností ochránil seba, aj svoju rodinu od možných následkov spôsobených elektrosmogom.

My vám chceme ponúknuť spôsob, ako sa pred negatívnymi následkami elektrosmogu ochrániť. Bránu k riešeniu nám otvoril Dr. Wilhelm Reich, keď zistil, že vysoká koncentrácia orgonu sa dá dosiahnuť vložením malých kovových častíc do organickej živice. Vďaka chaotickému usporiadaniu kovových častís v živici vzniká niečo jako širokopásmová anténa, ktorá rezonuje na rovnakých dĺžkach ako elektrosmog a tak ho hneď neutralizuje. Orgonit jednoducho nasaje negatívne žiarenie (DOR – Deadly Orgon) do seba a vďaka sústavnému odrážaniu sa tohoto žiarenia (energie) od kovových častíc sa toto žiarenie zrýchľuje a tak sa enormne aktivuje, podobne ako voda v silnej turbulencii a z orgonitu vystupuje už neškodné, ba priam životu prospešné žiarenie, obohatené o záporné ióny (POR – Positive Orgon). Orgonity nepotrebujú žiadny vonkajší zdroj energie, preto je ich použitie možné prakticky všade. Doprajte si aj vy viac vitálnej energie s orgonitom.