Ako si vybrať orgonit

Pri výbere orgonitu môžete zohľadniť viacero faktorov, ktoré Vám pomôžu vybrať ten vhodný práve pre Vás.

1. Tvar orgonitu

Tvary majú vplyv nie len na psychiku človeka, ale aj na prácu s energiou.

Tvar pyramíd mali mnohé veľké stavby v minulosti a tie sa nachádzajú po celom svete, nie len v Egypte, ale aj v Amerike, Ázii a Európe. Pyramídy sú výborné priestorové žiariče. Viac o pyramídach.

Aj pologule sú dobrými priestorovými žiaričmi a ak je pre Vás tvar pyramídy príliš ostrý, pologule by mohli byť Vašim výberom.

Ponúkame aj špecifické tvary, ktoré sú nositeľmi špecifickej energie vyšperkovanej adekvátnym výberom liečivých kameňov. Ak Vás niektorý zaujme, vrelo odporúčame a pridávame základné charakteristiky:

Aum – symbol siedmej čakry, splynutie s Univerzom, Alfa a Omega, splynutie…

Ankh – spojenie s Univerzom, ochrana, liečenie, jednota…

Keltský kríž – spojenie s Univerzom, ochrana, rovnováha, jednota…

Kríž – symbol človeka, vykúpenie, ochrana

Ježiš Kristus – učenie, bezpodmienečná láska, pokora, odovzdanie sa Univerzu…

Buddha – sebapoznanie, vnútorný vhľad, meditácia, rovnováha…

Svätá Mária – láska, milosť, neha, pokora, matka…

Anjel – láska, altruizmus, neha, pokora…

Pri jednotlivých produktoch sa dozviete ešte viac…V prípade akýchkoľvek otázok, sme Vám k dispozícii…

2. Veľkosť orgonitu

Veľkosť (objem) orgonitu predurčuje hlavne to, v akom veľkom priestore dokáže pôsobiť, ako aj množstvo negatívnej energie, ktoré dokáže transformovať. V energeticky veľmi zaťažených priestoroch, ako je napríklad silná geopatogénna zóna, veľa elektrosmogu = veľa elektrických, či elektronických prístrojov, rokovacích miestností, alebo bývate blízko miesta, kde je vysoké elektrické napätie, odporúčame väčší orgonit a pravidelné čistenie orgonitov.

Napríklad, do miestnosti 5 x 5 m, štandardne stačí pyramída veľkosti M, no pri energeticky veľmi zaťaženom priestore odporúčame väčšiu veľkosť… V prípade akýchkoľvek otázok, sme Vám k dispozícii…

3. Účel použitia

Pre čo najširší a najlepší výber sme pre Vás pripravili orgonity s použitím liečebných kameňov tak, aby spĺňali konkrétny účel, ako je napríklad dobrý spánok, prílev vitálnej energie, zdravie, pokoj, prosperita, sebavedomie a mnohé ďalšie. Zároveň sme pripravení poradiť Vám a skombinovať liečivé kamene tak, aby orgonit bol pre Vás “šitý na mieru.” V takomto prípade, ako aj v prípade akýchkoľvek iných otázok, sme Vám k dispozícii…

4. Znamenia a čakry

Môžete si vybrať podľa znamenia zverokruhu. Každému znameniu prislúchajú určité liečivé kamene a my sme vytvorili osobné amulety s kombináciou minerálov tak, aby zodpovedala konkrétnemu znameniu zverokruhu, ktoré často slúžia ako darček pri rôznych príležitostiach.

Ďalším kritériom pre Vás môže byť čakra, alebo orgány v tele, ktoré chcete orgonitom stimulovať (každej čakre prislúchajú určité orgány). Pre udržanie rovnováhy čakier v tele nájdete v našej ponuke čakrové sady, čakrové amulety, čakrové kríže, Buddhu. V prípade akýchkoľvek otázok, sme Vám k dispozícii…

5. Intuícia

To najlepšie nakoniec J Ponuka je široká a pri čítaní o produktoch ste čoraz viac nerozhodní? Jednoducho si vyberte orgonit, ktorý sa Vám zapáčil na prvý pohľad, vráťte sa k svojej prvej voľbe, prípadne zúžte výber na pár kusov a vyraďovacou metódou, bez prílišného rozmýšľania, bude Váš výber zrazu ľahší a jasnejší…alebo si vyberte viac kusov, napríklad z našich orgonitových sád, kde sú zvýhodnené  ceny… V prípade akýchkoľvek otázok, sme Vám k dispozícii…

..

Rád by som si kúpil orgonit hlavne kvôli elektrosmogu a geopatogénnym zónam. Čo by ste mi odporučili?

Každý náš orgonit neutralizuje geopatogénne zóny a elektrosmog. Jednou z pridaných hodnôt našich orgonitov sú liečivé kamene, ktoré kombinujeme navzájom na základe ich vlastností. Vytvorili sme rôzne kombinácie liečivých kameňov s viacerými účelmi použitia, ako sú napr. dobrý spánok, bystrá myseľ, rodinné šťastie, zdravé telo – zdravý duch, životabudič – energia / vitalita a mnohé iné, ktoré nájdete v našom e-shope. Pripravili sme aj špeciálnu kombinácia liečivých kameňov za účelom neutralizácie geopatogénnych zón (GPZ) a elektromagnetického smogu (EMS) v tvare pyramíd vo veľkostiach XL a XXL pod názvom “EMS a GPZ free”. Vlastnosti jednotlivých liečivých kameňov si môžete pozrieť na našej stránke v sekcii Minerály a kovy.

Pri vyberaní treba brať do úvahy aj znečistenie prostredia, kde bude orgonit pôsobiť. Do prostredia, kde je veľa elektrosmogu odporúčame viac menších orgonitov, alebo väčší orgonit. Čím je orgonit väčší, tým má väčší dosah a väčšiu kapacitu (trvá dlhšie, kým sa jeho kapacita naplní / intervaly medzi jednotlivými čisteniami môžu byť dlhšie).

Kam si mám vo svojom byte/dome umiestniť orgonit?

Orgonitové prívesky a amulety majú za úlohu pôsobiť ako osobný orgonitový harmonizér, chrániť auru a dotyčná osoba by ho mala nosiť pri sebe, kľudne aj vo vrecku. Ak budete neustále nosiť orgonit na hrudi, alebo krku, môže (no nemusí) sa stať, že istý čas budete pociťovať istú zmenu, ktorá Vám nemusí byť príjemná. Toto časom pominie, alebo zmeňte spôsob miesto nosenia, prípadne na noc si ho dajte vedľa postele. Môže sa ale aj stať, že Vás týmto spôsobom orgonit chce upozorniť na istý aspekt Vášho správania…Tejto téme sa budeme venovať (okrem iných tém) aj v našom blogu.

Naše orgonity odblokujú negatívne žiarenia, ktoré idú zo spodu, teda spod roviny/výšky, v ktorej sú položené a vyžarujú pozitívnu energiu do strán a hore. To vlastne znamená, že orgonity by ste mali mať umiestnené čo najnižšie k podlahe a nie niekde hore na poličke.

Orgonit svojím vyžarovaním utvára okolo seba akýsi ochranný obal, ktorý okrem iného neutralizuje pôsobenie geopatogénnych zón a elektrosmogu, preto ak chceme využiť orgonit na rušenie elektrosmogu, je vhodné umiestniť orgonit do stredu priestoru, kde sa zvyčajne pohybujeme.

Ak máte orgonit a chcete si ním zlepšiť spánok, dajte si ho vedľa  postele, kde spíte. Môžete ho umiestniť pod posteľ, alebo na nočný stolík vedľa postele (nesmie byť ale vyššie ako je úroveň Vašej postele). Alebo si dajte štyri menšie orgonity k rohom vašej postele. Občas sa stane, že kým si zvyknete na jeho / ich energiu , zopár dní nebudete vedieť zaspať, no potom bude Váš spánok hlbší a pokojnejší.

Môže sa stať, že vaším bytom, či domom prechádza jedna, alebo viacero geopatogénnych zón. Ak poznáte jej presnú polohu, orgonit umiestnime vo vzdialenosti cca 1 metra v uhle 90 stupňov k priamke geopatogénnej zóny, a druhý orgonit takisto z druhej strany tejto priamky na opačnú stranu izby/postele.

Čo sa týka umiestnenia orgonitových pyramíd,  pre maximalizáciu účinku by strana pyramídy mala smerovať priamo na svetovú stranu (základňa pyramídy je kolmá na strelku kompasu v jej strede). Toto platí obvlášť, ak máte dutú pyramídy, v ktorej si chcete niečo energeticky nabíjať, prípadne ostriť žiletku. Pri umiestňovaní orgonitových pyramíd toto nie je nutnosťou, o čom svedčia skúsenosti naše ako aj našich zákazníkov.

Akú kapacitu majú jednotlivé typy Vašich orgonitov?

Kapacita daného orgonitu je priamoúmerná jeho objemu, respektíve váhe. To znamená, že orgonit s dvojnásobnou váhou má dvojnásobne väčšiu kapacitu!

Pologuľa veľ. S: cca 40 g

Pologuľa veľ. M: cca 1100 g

Pyramída pre gifting: cca 70 g

Pyramída Kepler S: cca 70 g

Pyramída Kepler M: cca 330 g

Pyramída Kepler L: cca 920 g

Pyramída Egypt XL: cca 1500 g

Pyramída Egypt XXL: cca 3600 g

Dekor. Tutanchamon: cca 1800 g

Je potrebné orgonit čistiť, prípadne sa o neho nejak starať?

Aj orgonit má svoju kapacitu a ak je vo veľmi zaťažených priestoroch, ako je napríklad silná geopatogénna zóna, televízor (kde väčšinou idú programy so zameraním na násilie a strach), či veľa elektrických, či elektronických prístrojov, rokovacích miestností, alebo bývate blízko miesta, kde je vysoké elektrické napätie, či rovno elektráreň, jeho kapacita sa môže naplniť. Preto odporúčame, podobne ako je to pri liečivých kameňoch, dať orgonit aspoň na pár minút (čím dlhšie, tým lepšie) pod tečúcu vodu a poprosiť/ impregnovať vodu, aby orgonit prečistila a zbavila negatívnej energie (túto “procedúru” môžete robiť aj sami pre seba, pri sprchovaní napríklad. Čím je voda chladnejšiu, tým má väčší magnetizmus = dokáže na seba lepšie naviazať iné energie – v tomto našom prípade negatívne energie z orgonitu). Ak vonku svieti slniečko, vystavte orgonit na slniečko, kde sa nabije (nemusí to byť priame slnko, pri dlhom vystavení na priamom slnku Vám môžu v orgonite vyblednúť “priesvitné” liečivé kamene ako napr. ametyst, ruženin, či citrin. ). Tak ako slniečko funguje aj mesiac a hviezdy pri jasnej noci. Najideálnejšie je, ak orgonit vezmete niekam, kde je veľa pozitívnej energie, teda do prírody. Čím častejšie to budete robiť, tým lepšie, nakoľko predídete riziku, že Váš orgonit bude nejaký čas takmer nefunkčný.

Ďalším a zároveň najlepším spôsobom ako čistiť orgonit je mentálne čistenie orgonitu. Postupujte nasledovne: vezmite orgonit do dlane jednej ruky a dlaň druhej ruky dajte nad orgonit. S pokorou poproste “horný svet” (Boha, anjelov, víly…), aby očistili orgonit od všetkej negatívnej, čiernej energie, ktorú v sebe má. Môžete pre tento účel použiť napríklad nasledujúcu vetu: “Všetka negatívna energia z orgonitu nech ide hore!” Ak máte rozvinuté jasnovidné schpnosti, možno budete vidieť, ako sa z orgonitu vyparuje “dym” (negatívna energia) a budete cítiť pichanie do dlane nad orgonitom. Ak nie nevadí, dôležitá je Vaša viera a úmysel / zámer očistiť orgonit! Dĺžka čistenia závisí od veľkosti orgonitu a zahltenia orgonitu negatívnou energiou, spravidla trvá v intervale niekoľkých minút.

Po očistení si môžete orgonit nabiť “Vašou” energiou. Pomodlite sa a poproste “Univerzum / Boha /Horný Svet”, aby Vám dal do orgonitu energiu, akú Vy osobne potrebujete. Pri nabíjaní zovrite ruku nad orgonitom v päsť tak, aby bol palec zovretý pod prstami. Nabitie orgonitu energiou prebehne v intervale niekoľkých sekúnd. Výsledok tejto procedúry je priamo závislý na Vašej viere a čistote duše.

Tento spôsob môžete používať aj pri čistení a nabíjaní liečivých kameňov.

Dovolíme si tvrdiť, že orgonit (ako vlastne všetko) je živá bytosť a ako všetko živé potrebuje cítiť lásku. Z hľadiska plnohodnotného využitia orgonitu (celého jeho spektra) je relevantné (hoci nie nevyhnutné) aj to, aký má k nemu jeho majiteľ vzťah.My osobne niekedy cítime, ako nás žiadajú, aby sme ich vzali do ruky a hrali sa s nimi. Čím viac pozornosti a lásky budete venovať svojím orgonitom, tým lepšie Vám budú slúžiť. Tým citlivejším z Vás, sa môže stať, hlavne zo začiatku, kým si na ne zvyknete, že budete cítiť, ako Vám do rúk prúdi energia, ktorú môžete pociťovať ako jemné vibráciu (ako keby ste hladili hodváb).

Srdečne želáme Vám všetkým, aby ste dostali od svojich orgonitov to, čo od nich očakávate.:)

Ako viem, že môj orgonit už potrebuje čistenie?

Môže sa Vám stať, že Vás jednoducho napadne myšlienka zdanlivo (z ničoho nič), aby ste Váš orgonit očistili. Presne takto (intuitívne) dokážu ľudia pracovať s jemnohmotnými energiami a toto bude pravdepodobne ten správny impulz, že už je čas.

Ďalší spôsob, ako zistiť, či Váš orgonit potrebuje čistenie, je dať nad orgonit otvorenú pravú dlaň a sústrediť sa a vnímať energiu, ktorá pôsobí z orgonitu na Vašu dlaň. Ak prúdenie energie do Vašej dlane budete vnímať ako pichľavé, nepríjemné, znamená to, že kapacita orgonitu je naplnená a čistenie je potrebné. Ak Vám do rúk prúdi energia, ktorú pociťujete ako jemné vibráciu (ako keby ste hladili hodváb), ktoré sú príjemné, orgonit je čistý a plne funkčný.

Alebo napr. Váš spánok už nebude mať kvalitu, na akú ste si už s orgonitom zvykli.

Nezabúdajte: Čím viac pozornosti a lásky budete venovať svojím orgonitom, tým lepšie Vám budú slúžiť.

Aké je poštovné?

Ponúkame Vám tri možnosti doručenia Vašej objednávky:

1 . Zásielkovňa2,50 Eur

Vyberte si pobočku zásielkovne vo Vašom meste a vyzdvihnite si ju, kedy Vám to najviac vyhovuje.

2. Slovenská pošta3,50 Eur

Ideálne pre objednávky, ktoré sa vojdu do obálky a ktoré by Vám poštár/ka mal/a priniesť domov.

3. Kuriér SPS – 4,90 Eur

Kuriér Vám zásielku doručí po telefonickej dohode.